PAMJET/ Ja si ua rrëmbente Adrian Shima telefonat grave dhe vajzave (VIDEO)
Ishte kthyer në tmerrin e mjaft vajzave dhe grave për shkak se u grbaiste celularët, por sëfundmi është arrestuar, ndërkohë që policia ka bërë publike edhe pamjet vizive të tij.

Bëhet fjalë Adrian Shimën, 27 vjeç nga Tirana, i cili është dënuar edhe më parë për vjedhje.

Arrestimi i tij u bë sepse rreth orës 11:00, të datës 31.10.2016">2016">2016">2016, ka hyrë në dyqanin ushqimor të shtetases me inicialet V.M., dhe ka marrë një sasi paketash cigare të markave të njohura. Ai menjëherë është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Nga veprimet e para hetimore, këtij shtetasi i janë dokumentuar me prova ligjore dhe dyshohet se është autor i disa ngjarjeve të ndodhura në juridiksionin e këtij Komisariati.

Më konkretisht:

Ngjarja e datës 14.03.2016">2016">2016">2016, ku është vjedhur telefoni tip "Samsung S4", në pronësi të shtetases A.K.

Ngjarja e datës 03.08.2016">2016">2016">2016, ku është vjedhur telefoni tip "Samsung Galaxy S3", në pronësi të shtetases F.M.

Ngjarja e datës 13.10.2016">2016">2016">2016, ku janë vjedhur 35.000 lekë, në automjetin në pronësi të shtetasit M.I.

Ngjarja e datës 23.10.2016">2016">2016">2016, ku është vjedhur varësja e floririt e shtetases A.H.

Materialet proçeduriale i'u kaluan Prokurorisë prane Gjykates së Shkalles Parë Tiranë, për veprën penale të "Vjedhjes"./Albeu.com/
Shtuar më 02/11/2016, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori