Pamjet e para, tërmeti i fortë trondit qytetarët të cilët braktisin me shpejtësi banesat (VIDEO)
Një tërmet i fuqishëm ka goditur vendin vetëm pak minuta më parë.

Me magnitutë 4.7 ballë i shkallës righter, tërmeti ka tronditur banorët e kryeqytetit të cilët me shpejtësi kanë braktisur banesat tyre.

Tërmeti e ka pasur epiqendrën në Vorë ndërkohë lëkundjet janë ndjerë të forta dhe pse në interval kohor të shkurtër. /albeu.com/

Shtuar më 19/12/2019, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori