Pamje tmerri, si përfundoi në karburant taksia me shpejtësi skëterrë (VIDEO)
Pëlqej
Janë publikuar pamjet nga aksidenti në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti 64-vjeç.

Siç mund t'a shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, goditja nga "benzi" ka qenë aq e fortë sa copat e taksisë kanë përfunduar në karburantin pranë.

Pas disa orësh hetimet, policia ka nisur dosjen drejt prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës.

Ndërkohë që deri më tani raportohet se policia po heton në dy pista, atë të aksidentit dhe atë të vrasjes me dashje, policia ka dalë në një version zyrtar.

Mësohet se nga analizat e derimëtanishme rezulton që ngjarja në Maminas të ketë qënë një aksident dhe jo vrasje.

Mes Elena Avidllarit dhe shoferit Fation Zhporja nuk ka asnjë lidhje.

Shkak për këtë aksident të rëndë mësohet se ka qënë shpejtësia shumë e lartë e "Benzit" dhe goditja në parakalim.

Rikujtojmë që akoma policia nuk ka vënë në pranga Fation Zhporjen, i cili pasi ka shkaktuar aksidentin është larguar në drejtim të paditur. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori