Pamje të frikshme vijnë nga Shkodra (FOTO LAJM)

Moti i keq i shoqëruar me reshje të dendura dëbore dhe temperatura të ulëta ka shkaktuar edhe aksidentet e para rrugore në vendin tonë.

Këtë të enjte një autobus me pasagjerë ka dalë nga rruga në aksin Shkodër-Shirokë-Zogaj siç e shikoni edhe në këtë foto.

Udhëtarët kanë kaluar momente paniku, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Mësohet se në mesin e pasagjerë kishte edhe të mitur si dhe të moshuar.
Shtuar më 10/01/2019, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori