Pamje të frikshme nga Shkodra! Uji vërshon nëpër banesa, banorët marrin varkë (VIDEO)
Pamjefrikshme vijnë nga Shkodra ku përvec përmbytjes, moti i keq me temperatura acari dhe reshje dëbore kanë pushtuar vendin.

Sic mund ta shihni edhe në videon e bashkëngjitur lajmit e postuar nga Simon Shkreli, përmbytjet në Shkodër janë në nivele alarmante.

Dëmet materiale janë të shumta ndërkohë banorët tani duhet të përballen dhe me acarin i cili pritet të zgjasë për ditë me radhë.
Shtuar më 14/02/2021, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori