Pamje të frikshme nga Greqia: Shihni çfarë la pas cikloni i fuqishëm që goditi vendin (FOTO LAJM)

Një ciklon i fuqishëm përfshiu shtetin fqinj Greqinë duke shkaktuar dëme të mëdha në Kefalonia, Ithaca dhe Zukynthos.

Mediat vendase kanë publikuar pamje nga dëmet e shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm dhe erërat e forta.

Raportohet se shkollat do të jenë të mbyllura të hënën dhe të martën në Kefalonia dhe Ithaca.Shtuar më 19/09/2020, ora 19:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori