Pamje të frikshme në Elbasan: Makina luksoze merr përpara taksinë
Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në Elbasan.

Mësohet se një BMW është përplasur në afërsi të stadiumit "Elbasan Arena".

Për pasojë kanë janë lënduar lehtë dy persona.

Siç shihet nga pamjet makina ka përfunduar në parkun "Rini" të qytetit dhe ka marrë para edhe një mjet taksi.

Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë me të cilën lëvizte makina tip BMW.

Shtuar më 01/06/2020, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori