Pamje të frikshme, mijëra qytetarë përplasen me policisë para Kuvendit (VIDEO)
Protesta para Kuvendit të Shqipërisë është shoqëruar me tensioned he incidente mes protestuesve të cilët janë me mijëra dhe policisë e cila ka rrethuar Kuvendin.

Është dashur ndërhyrja e shpejtë e FNSH pasi qindra qytetarë kanë tentuar të hyjnë brenda Kuvendit të Shqipërisë.

Burime nga vendngjarja për Albeu.com bëjnë me dije se një vajzë është shoqëruar nga policia për shkak se nuk i është bindur urdhërit.

Para Kuvendit është h edhur tymuese duke shkaktuar konfuzion dhe më shumë incidente pranë protestuesit.

Gjithashtu mësohet se një protestuese ka humbur ndjenjat dhe është dërguar menjëherë në spital. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2017, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori