Pamje të frikshme! Aksident i rëndë në Rrogozhinë, makina përfundon përmbys (FOTO LAJM)

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në rrugët e Shqipërisë këtë mbrëmje.

Burimet bëjnë me dije se aksidenti i rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë.

Sic mund t'a shihni, makina në fjalë është përmbysur e tëra në rrugë, ndërkohe ende nuk dihet nëse ka të plagosur apo viktima.


Policia ka mbërritur në vendngjarje, dhe pritet të zbardhe shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.
Shtuar më 25/09/2020, ora 22:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori