Pamje të adhurueshme! Fevziu shijon perëndimin e diellit me njeriun e shtrenjtë

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka nisur pushimet.

Larg ekranit të Tv Klan dhe larg “Opinionit” Blendi ka vendosur të kalojë kohën me familjen e tij.

Në disa foto të publikuara në Insta story në instagramin e tij, shikojmë që Blendi po kalon kohë të këndshme me vajzën e tij të vogël.

Blendi Feviziu pavarësisht se është një figurë publike dhe shumë i angazhuar në media, gjen gjithmonë kohë për familjen e tij dhe sigurisht nuk harron t’u japë vendin e duhur edhe në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori