Pamje skandaloze! Velina e Ermal Mamaqit tregon çdo gjë në skenë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kevina Kthjella është bukuroshja që i zuri vendin Rashel Kolanecit tek “Xing me Ermalin”.

Padyshim që Kevina është një bukuroshe e cila mbërtheu pas ekranit qindra adhurues, por ajo që ra më shumë në sy ishte veshja e saj.

Në galerinë më sipër mund të shihni dy foto në të cilët duket sikur Kevina nuk ka të veshur të brendshme.

Por Ermal Mamaqi ka deklaruar që velina e re kishte veshur por ishin shumë të holla dhe nuk dalloheshin.

Në galerinë më sipër mund të shikoni pamjet e shkëputura nga emisioni dhe mund t’a gjykoni vetë. /albeu.com/


Shtuar më 22/10/2017, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori