Pamje skandaloze pranë Traumës: Polici e mjeku shtyjnë ambulancën që nuk ndez (VIDEO)
Një video e xhiruar pranë spitalit të Traumës, në Tiranë po bën xhiron e rrjetit.

video shohim gjendjen e makinave të ambulancës e cila nuk është ajo që trumbetohet shpeshherë.

Një polic dhe një mjek i ambulancës që e shtyjnë atë në përpjekje për ta ndezur, nuk është pamja që do donim të shihnim sidomos në këtë situatë të vështirë të shpërthimit të pandemisë së COVID-19.
Shtuar më 23/11/2020, ora 22:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori