Pamje nga vrasja mafioze në Shkodër, kush është personi i vrarë në mes të tregut (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku dy vrasës të maskuar kanë hapur zjarr ndaj dy personave në mes të pazarit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se shtetasi F.Ferracaku është në vdekje klinke ndërsa F.Mehja i plagosur në gjendje të rëndë për jetën.

Viktima mësohet është i afërm i A.Ferracakut, biznesmenit që mbeti i vrarë në muajin shtator.

Sipas dëshmitarëve, personat që kanë qëlluar kanë qenë dy, në një motoçikletë.

Ndërsa viktimi sipas dëshmitarëve njihet si tragtraë peshku në pazarin e Shkodrës dhe aktivitetin e tij e kryente në vendin ku ju bë atentati mafioz. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2018, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori