Pamje mbreslënëse nga Pogradeci i zbardhur me dëborë (FOTO LAJM)
Temperaturat gjatë natës së mbrëmshme dhe gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë sjell reshje të dëndura dëbore në pothuajse të gjithë Sqhipërinë.

Një ndër qyetetet e mbuluara nga bora ishte edhe Pogradeci.

Ju ftojmë të ndiqni fotot mbresëlënëse që vijnë nga afër liqenit të Ohrit. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2019, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori