"Pamela" e PD-së, Albana Vokshi shfaqet me pamje të re
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, u shfaq sot në një konferencë për shtyp për të akuzuar ministren e mbrojtjes Olta Xhaçka për shfrytzim posti.

Por ajo që ra në sy ishte look –u i ri i zyrtares demokrate, e cila kishte lyer flokët dhe ishte kthyer në brune.

“Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, vazhdon të përdorë pushtetin pa i dhënë llogari publikut.

Vokshi tha se Xhaçka ka përdorur helikopterin e Forcave të Armatosura për të shkuar në një mbledhje partie në Dibër,” tha Vokshi.

Vokshi kur ishte në Parlamenti disa herë në mënyrë ironike është cilësuar nga kryeministri Rama si "Pamela" e PD-së, duke kujtuar kështu ngjashmëërinë me aktoren Pamela Anderson.
Shtuar më 02/12/2020, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori