Pallati te Fresku pëson çarje, banorët dalin të gjithë jashtë
Edhe në Tiranë, disa pallate kanë pësuar krisje dhe carje duke trembur banorët.

Kështu nga frika, banorët e një pallati në zonën e Freskut në Tiranë po braktisin shtëpitë pas dëmtimeve që ka pësuar kjo godinë sic shihet edhe në foto.

Pallati ka pësuar çarje të cilat kanë frikësuar banorët dhe tashmë ata po marrin sendet personale dhe po largohen.

Sic shihet edhe në këto imazhe, disa qytetarë janë jashtë banesave, pasi kanë frikë nga ajo që mund të ndodhë. Gjatë ditës së sotme janë shënuar disa lëkundje tërmeti, më e forta me magnitudë 5.2.
Shtuar më 28/11/2019, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori