Pallati i pabanueshëm, kasapi në Durrës mban hapur dyqanin e mishit
Bizneni nuk pyet për rrezik e për tërmet.

Durrësi dhe Thumana kanë qenë zonat më të dëmtuara nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Një dyqan mishi në lagjen numër 12, edhe pse ndodhet poshtë pallatit të pabanueshëm, ka vendosur të mos i mbyllë dyert, por të sfidojë natyrën dhe madje vetë policinë.

Biznesi ka mbyllur muret e dëmtuara anësore me kompensatë dhe po vijon aktivitetin.
Shtuar më 16/12/2019, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori