Pakoja e Ahtisarit! C'eshte ne te vertete?
Albeu.com
Shqiptaret, gjate muajve te fundit nuk kane degjuar ndonje fjale me shume se fjalen "Plani i Ahtisarit". Por, se cka ne fakt eshte ajo dhe cka permban, pjesa me e madhe e njerezve nuke dijne. Albeu.com publikon edhe njehere tekstin e plote te ketij plani.LExoni ose shkarkoni ne kompjuterin tuaj tekstin e plote te Planit te Ahtisarit. Formati i dosjes eshte PDF.Lexoni tekstin e plote ne PDF
Shtuar më 27/04/2007, ora 18:12
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori