Pak orë para zgjedhjeve, ambasadat merren nën mbrojtje nga ushtria (FOTO LAJM)

Shtohet masat e sigurisë në vend pak orë para mbajtjes së zgjedhjeve.

Veç forcave të shumta të policisë, mësohet se për ruajtjen dhe mbarëvajtjen e zgjedhjeve është angazhuar edhe ushtria.

Nga fotot e siguruara nga LSA, shihen forca ushtarake të armatosura rëndë që bëjnë roje në pika të ndryshme të zonës, për të garantuar sigurinë.
Shtuar më 29/06/2019, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori