Pak orë para protestës, Sali Berisha e Gramoz Ruçi fotografohen bashkë
Pëlqej
Sot në orën 11:00 në Tiranë do të mbahet protesta e shumëpritur e opozitës e cila kërkon rrëzimin e qeverisë, duke u nisur nga "skandali" i vëllait të Xhafajt.

Pavarësisht se kanë mbetur vetëm pak orë nga protesta, demokratë e socialistë janë parë në një aktivitet të përbashkët.

Politikanë të njohur shqiptarë, nga Kosova e Diaspora, si dhe zyrtarë të lartë të huaj janë bërë bashkë në "Mëngjesin e Lutjeve", që mbahet në ambientet e hotel "Plazza" në Tiranë.

Siç mund t'a shihni edhe në foto, i pranishëm është ish-kryeministri Sali Berisha, deputetët Fatmir Mediu, Aldo Bumçi, Gramoz Ruçi dhe Bujar Nishani. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori