Paguaj rrymën, që të regjistrosh veturën
Albeu.com
Ministria e Energjisë e Minierave, Ministria e Punëve të Brendshme dhe Korporata Energjetike e Kosovës kanë nënshkruar një memorandum mirëkuptimi, me të cilin obligohen qytetarët që me rastin e aplikimit për regjistrim të automjeteve, të paraqesin faturën e energjisë së paguar.
Palët nënshkruese besojnë se kjo do të ndihmojë në rritjen e inkasimit të mjeteve në KEK.
Shtuar më 05/07/2007, ora 09:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori