Pa punë e pa argëtim, "memet" e fundit do t'ju shkrijnë së qeshuri! (FOTO LAM)

Ndërkohë që vendi vazhdon të jetë në izolim, dhe njerëzit e kanë të pamundur të dalin të punojnë apo të zbaviten, kanë zgjedhur të argëtohen online me "meme".

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shfletoni memet e fundit të hedhura në rrjet.

Sigurisht në qendërmemeve është kryeministri Rama dhe personazhet e tjera publike më të komentuara gjatë kësaj pandemie. /albeu.com/

Shtuar më 15/04/2020, ora 16:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori