OSBE kërkon nga Shqipëria që të zgjidhë menjëherë mosmarrëveshjet lidhur me listat e zgj
Albeu.com
OSBE-ja ka kërkuar nga Shqipëria, që të zgjidhë menjëherë mosmarrëveshjet lidhur me listat zgjedhore të zgjedhjeve të përgjithshme të 3 korrikut.Kjo kërkesë erdhi pas një raporti të publikuar nga Zyra për institucionet demokratike dhe të drejtat e njeriut në kuadër të OSBE-së.
Shtuar më 08/06/2005, ora 20:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori