Ora dhe data kur do të betohet Ilir Meta President
Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka miratuar vendimin për mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë në datë 24 Korrik në orën 18:00.

Më datë 24 në rendin e ditës është betimi i Presidentit të ri të vendit, që është Ilir Meta.

Ndërsa njoftohen shërbimet, që të njoftojnë të gjithë anëtarët e Kuvendit për ceremoninë.

Ndërkohë që në rendin e ditës nuk parashikuar asnjë dekret për shkarkimin e ministrave teknikë. /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori