ORA "de facto" jashte parlamentit
Albeu.com
Zhgenjim ne Partine Reformiste ORA te Veton Surroit. Ne baze te rezultateve paraprake te cilat nuk pritet te ndryshojne ne mase te madhe, ORA ka mbetur jashte parlamentit duke mos e kaluar kufirin 5%-shin qe nevojitet per tu futur ne parlament.Ne ORA akoma nuk behen komente rreth rezultateve duke pritur per ndonje ndryshim te mundshem ne rezultat por sipas analisteve, kjo gje tashme eshte e pamundur dhe ORA ne parlamentin e ri nuk do te kete perfaqesues.
Shtuar më 18/11/2007, ora 20:07
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori