Opozita premton trazira, Rama e Ruçi braktisin Kuvendin
Ditën e sotme rreth orës 11:00 pritet të nisë seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë.

Por opozita ka paralajmëruar se nuk do të ketë një seancë të qetë.

PD dhe LSI do të nisen në Kuvend me kërkesën për dorëheqjen e Xhafajt.

"Nuk ka seancë të qetë pa dorëheqjen e ministrit Xhafaj", -ka qenë kjo thirrja e PD, ditët e fundit.

kuvend pritet të mungojë kryeministri Edi Rama dhe Kreu i Kuvendin Gramoz Ruçi. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2018, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori