Opozita nuk tërhiqet nga bojkoti
Rakordimi i punës së grupeve alternative të ngritura në PD dhe insiativa për referendume lokale kanë qenë dy cështjet kryesore të diskutuara sot në mbledhjen e kryesisë së grupit parlamentar të PD-së ku ka marrë pjesë edhe aleati Republikan, Fatmir Mediu.

Grupet e punës të cilat janë ndarë në bazë të komsioneve parlamentare, do të shqyrtojnë çdo ligj dhe vendim të qeverisë, për të dhënë më pas nga selia blu argumenat kundër nismave. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 16:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori