Opozita në protestë, Rudina Hajdari hyn në Kuvend, por a ndihet tradhtare? (VIDEO)
Rudina Hajdari e cila nuk dogji mandatin e deputetit do të jetë sot e pranishme në parlament.

Gazetarja e mori në intervistë pak para se ajo të hynte në parlament, shkruan ora news.

Zonja Hajdari përse nuk dogjët mandatin?

Rudina Hajdari: Do ta them në parlament

A ndihet tradhtare?

Rudina Hajdari: Absolutisht jo.

Vëllai juaj ka qëndruar përkrah zotit Basha në protesta ndërsa ju jeni në parlament

Rudina Hajdari: Unë dhe vëllai im luftojmë për të njëjtin qëllim, ardhjen e demokracisë. Nuk kemi asnjë kundërshtim me njëri tjetrin.
Shtuar më 21/03/2019, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori