Opozita merr vendimin, kur do të jetë protesta tjetër e madhe
Protestat e opozitësbashkuar duket se nuk kanë ndërmend të ndalen pa rënë qeveria.

Mësohet se PD ka vendosur ka vendosur të mbajë protestë të madhe kundër qeverisë dhe kjo është caktuar të mbahet me 13 prill, duke nisur nga ora 18:00.

Ky vendim është marrë gjatë kësaj pasditeje, pas mbledhjes së Këshillit të Kryetarëve.

Protesta e fundit e opozitësbashkuar, u zhvillua të enjten para Kuvendit ndërsa mbahej seanca plenare. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori