Opozita bllokon foltoren, PS voton aeroportin e Vlorës
Pavarësisht se PD vazhdon protestën në foltoren e Kuvendit, maxhoranca ka votuar listën e kandidatëve të Këshillit të Lartë të prokurorisë dhe Gjyqësorit.

Po ashtu është votuar dhe miratuar nisja e punimeve në aeroportin e Vlorës.

Ndërkohë që në Kuvend bëhej votimi opozita e çuar në këmbë thirrte në kor "Rama hajdut, Rama kriminel". /albeu.com/Shtuar më 01/02/2018, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori