Operacioni “Wanted”, 6 të arrestuar në Fier
Policia e Fierit përfundon me sukses operacionin e koduar “Wanted” duke prangosur gjashtë persona të dënuar për vepra të ndryshme. Sipas njoftimit të policisë në pranga kanë rënë, Orniel Bacinofki, i dënuar 25 vjet për vrasje, Aranit Gega, i dënuar 13 vjet për trafik droge, Agim Beqiraj, i dënuar me 7 vjet burg për trafik droge, Sinan Pernikaj, Mustafa Abazaj dhe Kapo Tafilajn.


Operacioni ndaj te kerkuarve, po vazhdon ende, nderkohe qe jane kontrolluar rreth 50 benasa ku dyshohet se strehohen personat me precedence kriminale.
Shtuar më 19/09/2014, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori