Operacion anti-droge, 7 persona ne pranga
Shtate persona kanë rënë në pranga dhe 21 të tjerë po hetohen në gjendje të lirë për shpërdorim detyre, në sajë të një operacioni të policisë së Vlorës në bashkëpunim me task forcën anti-korrupsion.

Mësohet se të arrestuarit janë zyrtarë nga institucione të ndryshme të këtij qyteti, ndërkohë që pritet një konferencë për shtyp nga strukturat policore në 17:15 për të dhënë detaje në lidhje me operacionin. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2012, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori