"Ooo ça bëri o Zot..!" Shpërthen në të qara vëllai i burrit që masakroi gruan në Vlorë

Në banesën ku ndodhi ngjarja e rëndë në Vlorë ka mbërritur dhe vëllai i viktimës.

Ai ka shkuar me motor duke e lënë atë në tokë dhe ka nisur me të bërtitura.

Ai ka hedhur akzua dhe sharje kundër Lavdosh Sulos, që akuzohet se është autori i kësaj m asakre.

Vëllai i vi ktimës ka shpërthyer në lot dhe të bërtitura dhe më pas është marrë nga policia dhe ësthë qetësuar. “Ooo ça bëri o zot”, është shprehur ai. /vloranews/
Shtuar më 25/06/2019, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori