Olta Gixhari shtatzënë? Foto e re e aktores ngjall dyshime (FOTO LAJM)

Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po e kalon karantinën në Spanjë. Ajo ndodhet me partnerin e saj, të cilin ka preferuar të mos e prezantojë, por nga deklaratat e saj kemi mësuar se çifti janë shumë të dashuruar.

Olta ka qenë shumë aktive në rrjete sociale gjatë kësaj kohe dhe me postimet e fundit ka ngjallur dyshimet për një shtatzëni.

Aktorja ka postuar disa foto ku shfaqet duke parë rrobat e reja që i kishin ardhur, por në sy bie barku paksa i fryrë.

Gjithashtu edhe fakti që Olta e ka mbuluar pjesën e barkut me pakon që i kishte ardhur i shtoi dyshimet për shtatzëni duke qenë se aktorja e ka mbajtur gjithmonë trupin në super formë.
Shtuar më 09/05/2020, ora 20:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori