Olsi Rama rrëfen misterin e pathënë: Çfarë më bashkon mua me Edi Ramën
Vëllai i Kryeminstrit Edi Rama, Olsi Rama është lakuar gjithnjë në media përgjithësisht për për afera korruptive në disa tendera dhe koncensione.

Olsi Rama ka jetuar prej vitesh në Amerikë, kohët e fundit mediat kanë publikuar lajmin se ai do të marrë një post drejtues tek klubi i Partizanit, për të cili ai nuk e ka fshehur asnjëherë se bën tifo.

Po ashtu mësohet se Olsi Rama ka nisur dje kursin për Drejtor Sportiv nën drejtimin e Sektorit të Edukimit prane Federates Shqiptare te Futbollit: “Prandaj e nisa këtë kurs që të mësoj diçka më shumë.E kam thënë gjithmonë se jam i apasionuar pas futbollit. Partizani ka qenë gjithnjë pjesë e këtij pasioni për futbollin. E kam ndjekur gjithmonë nga afër, tani do ta ndjek nga akoma më pranë”, theksoi ai shkruan opinion.al.

Më tej Olsi ka treguar edhe të përbashkëtën mes tij dhe kryeministrit, ai tha se ata i lidh vetëm pasioni për basketbollin: “Nuk ka lidhje aspak. Ajo që më bashkon mua me Kryeministrin është vetëm pasioni për basketbollin”, tha Olsi Rama.
Shtuar më 05/12/2017, ora 21:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori