Oketa kundër pr/ligjit për statusin e të verbërve
Ish-deputeti i partisë Demokratike Gazmend Oketa votoi kundër pr/ligjit për statusin e të verbërve dhe personave paraplegjikë dhe tetraplegjikë duke e argumentuar këtë veprim me mbrojtjen e interesit të qytetarëve.

Sipas Oketës ky vendim ishte marrë pasi kishte takuar drejtuesit e shoqatave të këtyre kategorive sociale dhe kishte vendosur të mbështeste kauzën e tyre, duke votuar pro interesave të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2012, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori