OJQ-te: Zgjedhjet e djeshme plotesuan standartet
Albeu.com
Koalicioni i OJQ-ve, “Demokracia në Veprim” ka deklaruar sot se procesi i djeshëm zgjedhor për komunat e Prizrenit dhe Lipjanit i ka përmbushur standartet e kërkuara, pavarësisht disa parregullësive të vogla.“Procesi i rivotimit në këto dy komuna i ka përmbushur në mënyrë të kënaqshme standartet për zgjedhje të lira dhe të drejta”, ka deklaruar përfaqësuesi i “Demokracia në Veprim”, Besnik Ramadani.
Shtuar më 02/02/2010, ora 01:06
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori