Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë!
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin e saj me dy vajzat e saj.

Në fjalën e saj, Manastirliu pranoi se vet pozicioni dhe përkushtimi ndaj punës bëjnë që të mos e shkëpusë celularin nga dora duke treguar edhe një episod me vajzat e saj.
Shtuar më 14/10/2019, ora 20:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori