"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë"
Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës me pagesë, dhe ka kryer disa vrasje në Shqipëri mes tyre ka ekzekutuar edhe ish-baxhanakun e deputetit Rraja.

Postimi i Berishës:

Oficeri dixhital i policisë informon!

Lexoni mesazhin e tij. sb

respekte z Berisha lajmi i publikuar ne media per arrestimin e shtetasit Dritan karaj nga Nikla ne bergamo te italise po ben buj se Dritan karaj eshte nje vrases me pages ai eshte kunati i deputeti Rrahman rraja dhe ka vrare dhendrrin e tij Loren rraja qe eshte djali i xhajes se rrahmanit dhe ish bacanak me rrahmanin. Dritan karaj bashke me Durim bamin para 20 viteve kane marr peng inspektorin e krimeve nga vlora dhe e kan dhunuar e terrorizuar ne shtepin e durimit kundrejt 7 mijeve eurove eshte liruar nga pengu. Dritan karaj dikur rrinte ne tiran e durres te shtepit e durimit dhe merrej me gjobvenie e pengmarrje. eshte i dyshuar per dy vrasje dhe nje plagosje ne tiran me pages. mbaheshin nga pushteti i rilindjes e nga inspektor Ilia gogo etj kohet e fundit ne itali e zvicerr ka levizur me Durim bamin per vrasje me pages te dy personave ne itali. ju lutem anonim.
Shtuar më 12/01/2019, ora 21:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori