Oficeri i policisë: Habilajt janë akuzuar që në 2012
Një mesazh live në emision i ka ardhur Fevziut nga një oficer policie ku thotë se Habilajt janë zbuluar që në 2012">2012.

Ndërkohë Tahiri mohon ta ketë ditur këtë informacion dhe tha se kur e ka shitur makinën e ka neglizhuar këtë detaj.


Shtuar më 19/10/2017, ora 21:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori