Oficerët e alkolizuar të SHIK, sherr me punonjësit e restorantit
Dy oficerë të Shërbimit Informativ Kombëtar, pasi kanë pirë alkool, janë konfliktuar me punonjës të një restorant në Shëngjin të Lezhës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku mësohet se dy oficerët R.M dhe S.D pasi kanë konsumuar pije alkolike janë grindur dhe me punonjës të lokalit.

Ndërkohë, pritet zbardhja e plotë e ngjarjes nga ana e strukturave policore.
Shtuar më 18/08/2014, ora 22:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori