Nusja shqiptare martohet me Obin, xhamajkenin me ngjyrë që i ve "flakën" dasmës (VIDEO)
Çifti Arjola dhe Obi, u njohën në Toronto 13 vjet më parë dhe kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë ditën e djeshme. Ata do të marrin pjesë në emisionin “Lufta e nuseve” që transmetohet në Tv Klan.

Obi është nga Xhamajka dhe me ngjyrë, e kjo ka bërë që videoja të shpërndahet shumë gjerë, pasi ai e ka shijuar dasmën më traditat shqiptare.

Gjithashtu tërheq vëmendje mënyra se si ai kërcen nën ritmet e këngëve shqiptare duke shoqëruar Arjolën në mënyrën më të mirë të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 23:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori