Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Numërimi elektronik, Vasili: Provat të bëhen në Fier
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehu sot shqetësimin e së majtës se Komisioni Qendror Zgjedhor, tashmë nuk garanton besim për zgjedhje të lira. Gjatë një takimi me përfaqësues të OSBE-së në Qarkun e Fierit Vasili u shpreh se ishte konstituimi i Këshillit të QarkutFierit, ‘mollë sherri’ e trashëguar që nga zgjedhjet e shkuara.

Lidhur me provat e numërimit të votave, Vasili kërkoi që ato të bëhen në Fier dhe jo në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2013, ora 13:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori