Numerimi elektronik, KVO përzgjedh INDRA-n për Fierin
Pas vlerësimit të ofertave nga 4 kompani të huaja, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka perzgjedhur kompanine INDRA për të vazhduar me fazën e mëtejshme të negociatave per perzgjedhjen per shërbimin e numërimit elektronik të votave, në qarkun e Fierit.

Sipas KQZ-së, komisioni i Vlerësimit të Ofertave ka nisur negociatat në termat financiare dhe teknike, të ofertës së paraqitur nga kjo kompani.
Shtuar më 02/02/2013, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori