Nuk zhvillohet takimi Ahmeti-Gruevski
Albeu.com
Pavarësisht paralajmërimit nga partia shqiptare BDI për një takim në fundjavë mes Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevski, burime nga Shkupi theksojnë se një gjë e tillë nuk ka ndodhur.
Gruevski dhe Ahmeti janë parë bashkë vetëm në takimin e presidenti Ivanov. Sipas burimeve të portalit Albeu.com brenda BDI-së, Gruevski nuk ka qenë i interesuar për një takim në këtë fundjavë dhe ka gjasa që ky takim të realizohet në ditët në vazhdim.
Shtuar më 17/05/2010, ora 11:38
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori