Nuk ta mbush syrin por ky person ka tronditur SHBA-të, ja personat e rrezikshëm në Korçë (FOTO LAJM)

Policia e Shtetit në vazhdën e shpalljeve të fytyrave të personave më të kvrkuar në vend sot ka vazhduar me Korçën.

Policia ka tregon se cilët janë njerëzit më të rrezikshëm që po kërkohen nga policia. Ndër ta bie në sy edhe Artan Sulstarova i cili edhe pse në fotografi nuk duket i rrezikshëm, ai kërkohet nga SHBA pse është dënuar me dy burgime të përjetshme.

"Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Korçës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike." njofton policia.
Shtuar më 20/11/2018, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori