Nuk pritej, personazhi i çuditshëm në krah të Bashës
Rudina Hajdari është një ndër personazhet më të sulmuara të opozitës gjatë këtyre ditëve për shkak se nuk pranoi që të dorëzonte mandatin.

Ajo po sulmohet në mënyra të ndryshme nga demokratët për të delegjitimuar veprimin që ka bërë, ndërsa këto veprime kanë zgjeruar distancën e saj nga partia e themeluar nga babai.

Ndërkohë, ndryshe po sillet vëllai i saj. Kiri Hajdari gjendet në krah të Lulzim Bashës gjatë protestës së sotme duke dashur të tregojë se mes familjes së tyre dhe demokratëve nuk po ndodh asgjë e jashtëzakonshme. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 12:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori