Nuk ndalet protesta, studentët e Elbasanit mbërrijnë në Tiranë (VIDEO)
Protesta e studentëve kundër vështirësive financiare të hasura në Univeristet ka marrë përmasa të mëdha.

Së fundmi, kësaj protestë u janë bashkuar edhe qindra, studentë të Univeristetit të Elbasanit.

Ata kanë nisur marshimin për tu bashkuar protestës qendrore.

Studentët e Elbasanit janë nisur me mjete të rastit dhe tani po marshojnë rrugët e Tiranës drejt Ministrisë së Arsimit. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2018, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori