Vrasje dhe trafik droge, kush janë 12 "killerat" më të kërkuar në Gjirokastër (FOTO LAJM)

Pas nxjerrjes së listës së 8 personave më të rrezikshëm të Vlorë, dhe 17 të Fierit, ditën e sotme policia është fokusuar në një tjetër qark, atë të Gjirokastrës.

Së funmdi Policia E SHtetit ka bërë publike listën me 12 ermat e personave më të kërkuarGjirokastër.

Njoftimi:
“Ja 12 personat e kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”- njofton policia.
Shtuar më 16/11/2018, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori