Aksion si në filma, kapet 2 tonë drogë "made in Albania" në Itali
Një tjetër sasi droge nga Shqipëria është kapur në Itali.

Mediat italiane shkruajnë se policia italiane ka kapur rreth 2 tonë hashash dhe sipas tyre droga vinte nga Shqipëria.

Sasia rekord e drogës është kapur në një skaf të fuqishëm.

Mediat e vendit fqinj shkruajnë se është kapur 2 ton drogë, si dhe në pranga kën përfunduar në pranga.

Aksioni:

Aksioni është zhvilluar në orët e para të mëngjesit ku gomonia super e fuqishme me dy shqiptarët është pikasur nga policia Italiane.

Mediat shkruajnë se gomonia është bllokuar nga ajri me helikopterë. specialë. /albeu.com/Shtuar më 15/09/2018, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori